Kasa fiskalna Elzab Eco

Kasa fiskalna Elzab Eco
Kasa fiskalna
Elzab Eco
1.549,00zł netto
1.905,27zł brutto

Kasa fiskalna Elzab Eco wykorzystuje najlepsze rozwiązania stosowane w urządzeniach fiskalnych marki ELZAB. Niewielkie rozmiary i bogata lista funkcji pozwalają wykorzystać ją jako kasę jednostanowiskową w małych sklepach, a także gdy wymagana jest funkcjonalność charakterystyczna dla kas systemowych pracujących w sieci kas zarządzanej przez komputer i program magazynowy - w różnej wielkości placówkach handlowych.
Ciągłość zastosowanych rozwiązań z poprzednimi kasami ELZAB oznacza także bezproblemową współpracę z wykorzystywanym oprogramowaniem magazynowym dla tych użytkowników, którzy wymienią używane dotąd kasy na ELZAB Eco.
Ważną zaletą jest możliwość ustawienia sposobu pracy kasy, do jakiego przyzwyczajony jest użytkownik.

Podstawowe funkcje
Kasa obsługuje wszystkie typowe operacje związane ze sprzedażą:

  • towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza,
  • poszczególne pozycje paragonu można przeglądać, korygować lub usuwać przed jego zamknięciem,
  • dostępne jest udzielanie rabatów i narzutów (procentowych lub kwotowych) na poszczególne pozycje i na cały paragon, można określić maksymalny poziom rabatu i narzutu,
  • można sprzedawać za gotówkę lub za pomocą 3 definiowalnych form płatności,
  • można przyjmować płatności w 8 walutach,
  • dostępna jest sprzedaż wiązana, przydatna dla par towarów, które zawsze sprzedawane są razem,
  • do danego towaru można przypisać dodatkowe kody kreskowe,
  • kasa obsługuje sprzedaż i przyjmowanie opakowań zwrotnych.

Udogodnienia zapewniające komfort pracy
Kasa umożliwia nadzór i rozliczanie kasjerów przez wyznaczonego kasjera, zróżnicowanie dostępu kasjerów do raportów. Kasjer ma możliwość wyboru jednego z dwóch trybów pracy: trybu komputerowego, charakterystycznego dla kas ELZAB lub trybu ECR, który stosowany jest w kasach innych producentów. Ilustracją tego jest np.: możliwość wprowadzania kwot w złotych lub groszach, zakończenie paragonu klawiszem "płatność". Przemyślana, uporządkowana struktura menu ułatwia dostęp do poszczególnych funkcji kasjera, kierownika i funkcji serwisowych.

Do klawiszy lub kombinacji klawiszy można przypisać: poszczególne towary, formy płatności, waluty, rabaty, narzuty, wybrane funkcje lub raporty.
Po zdjęciu nasadki, opis klawisza można uzupełnić własnymi informacjami - w przypadku częstych zmian można zamówić dodatkowy zestaw opisów nasadek do klawiatury.
Specjalny klawisz daje możliwość podglądu nazwy i ceny towaru na podstawie wczytanego kodu, bez wydruku pozycji paragonowej.
Kasa w pełni obsługuje kody kreskowe z ilością i ceną. Dostępna jest także sprzedaż z "otwartą ceną", wprowadzaną przez kasjera.

Dodatkowe korzyści istotne dla użytkownika
Można zaprojektować dobrze widoczny nagłówek paragonu wykorzystując możliwość druku znaków z podwójną szerokością i wysokością.
Kasa udostępnia bogaty zestaw szczegółowych raportów rozliczających sprzedaż, z podziałem na raporty "zerujące" i "niezerujące". Możliwe jest także wykonywanie raportów sumacyjnych dla wybranych okresów.
Kasa przypomina użytkownikowi o terminie obowiązkowego przeglądu okresowego.

Gniazda przyłączeniowe ukryte są pod spodem kasy co zapobiega przypadkowemu rozłączeniu kabli, ogranicza powierzchnię zajmowaną przez kasę oraz zapewnia estetyczny wygląd stanowiska sprzedaży.

Współpraca z urządzeniami dodatkowymi
Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą, wagą, co znakomicie rozszerza możliwości zorganizowania stanowiska sprzedaży.
Jest pierwszą kasą posiadającą interfejs do wagi, pozwalający na wyświetlanie danych o towarze (nazwa, cena) pobranych z kasy na wyświetlaczu wagi kalkulacyjnej ELZAB Prima K (nie jest wymagane prowadzenia bazy towarowej w wadze kalkulacyjnej).

Używając rozdzielacza, można podłączyć do kasy ELZAB Eco do czterech wag ELZAB Prima jednocześnie. Dostępna jest także funkcja doważania towarów. Kasę można również skonfigurować w sposób umożliwiający podłączenie wielu popularnych na rynku wag.

Praca w systemie kas zarządzanych przez komputer
Interfejs do komputera jest w pełni zgodny z wszystkimi dotychczasowymi modelami kas ELZAB. Podobnie transmisja danych między kasą a komputerem odbywa się w tle, bez przerywania pracy kasjera. ELZAB Eco oferuje zwiększoną szybkość wymiany danych oraz szerszy zakres danych możliwych do odczytania przez komputer.

Do podłączenia większej liczby kas do komputera można wykorzystać produkowane przez ELZAB multipleksery i modemy kasowe.

Zaufali nam

Lewiatan

Lewiatan Kujawy Sp. z o.o.
Lewiatan Brda Sp. z o.o.


Systemy zarządzania handlem detalicznym

Kucharscy SC

Niezawodne
kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab

Kasy fiskalne Novitus

Kontakt:

SP-Art Handel i Usługi
Piotr Bartczak
tel.: 602-679-428
biuro@sp-art.com.pl

SP-Art poleca:

Kasy fiskalne Elzab Mini

Kasa Elzab Mini: 1090zł
Nowa niższa cena: 990zł


Czytnik kodów kreskowych Voyager MS9520

Voyager MS9520: 620zł
Nowa niższa cena: 440złTester banknotów dors50

Tester DORS50: 74zł
Nowa niższa cena: 64zł

Kasa Elzab Eco

Medal Europejski

Zdobywca Medalu
Europejskiego
przyznawanego przez
Business Centre Club


Kasa fiskalna Eco klawisz

Klawisz poglądu
nazwy i ceny


Kasa fiskalna Eco paragon

Nagłówek paragonu
ze znakami o podwójnej
wysokości i szerokości


Kasa fiskalna Eco gniazda

Ukryte od spodu gniazda przyłączeniowe


Kontakt Mapa witryny Przepisy prawne

Copyright © SP-Art 2010
Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, oprogramowanie dla handlu, telewizja przemysłowa