Kasy fiskalne jednostanowiskowe

Kasy fiskalne Elzab Eco
Kasa fiskalna Elzab Eco
wykorzystuje najlepsze rozwiązania stosowane w urządzeniach fiskalnych marki ELZAB. Łączy rozwiniętą technologię i bogatą funkcjonalność z nowoczesną stylistyką. Dzięki niewielkim rozmiarom i rozbudowanym możliwościom ma uniwersalne zastosowanie.
Kasy fiskalne Elzab Jota
Kasa fiskalna Elzab Jota
to praktyczna kasa o niewielkich rozmiarach stanowiąca optymalne rozwiązanie dla placówek handlowych, a także usługowych o małym i średnim natężeniu ruchu oraz małej i średniej liczbie towarów. Polecana jest do punktów o ograniczonej powierzchni np. małych sklepów spożywczych, gastronomii, sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.
Kasy fiskalne Elzab Mini E
Kasa fiskalna Elzab Mini E Nowość!
ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych.
Kasy fiskalne Elzab Mini
Kasa fiskalna Elzab Mini
to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.
Kasy fiskalne Novitus Mała Plus E
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E
najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.
Kasy fiskalne Novitus Nano E
Kasa fiskalna Novitus Nano E
nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem.
Kasy fiskalne Novitus Nano E Med dla lekarzy
Kasa fiskalna Novitus Nano E Med
nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w gabinetach lekarskich oraz podczas wizyt domowych przy świadczeniu usług medycznych.
Kasy fiskalne Novitus Nano E Lex dla prawników
Kasa fiskalna Novitus Nano E Lex
Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy przy świadczeniu wszelkich usług prawniczych: w kancelariach, w sądzie itp.

Zaufali nam

Lewiatan

Lewiatan Kujawy Sp. z o.o.
Lewiatan Brda Sp. z o.o.


Niezawodne
kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab

Kasy fiskalne Novitus

Kontakt:

SP-Art Handel i Usługi
Piotr Bartczak
tel.: 602-679-428
biuro@sp-art.com.pl

SP-Art poleca:

Kasy fiskalne Elzab Mini

Kasa Elzab Mini: 1090zł
Nowa niższa cena: 990zł


Czytnik kodów kreskowych Voyager MS9520

Voyager MS9520: 620zł
Nowa niższa cena: 440złTester banknotów dors50

Tester DORS50: 74zł
Nowa niższa cena: 64zł

Kontakt Mapa witryny Przepisy prawne

Copyright © SP-Art 2010
Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, oprogramowanie dla handlu, telewizja przemysłowa